strona główna | mapa strony | kontakt
Obr�bki blacharskie
O firmie Jak kupowaďż˝ Kontakt Logowanie FAQ
  Strona główna » Profile do balkonów wentylowanych z płytami na podstawkach
Produkty
Producenci
Ostatnio oglądane
x) Uszczelniacz poliuretanowy - Tuba 310ml
x) Narożnik zewnętrzny - 90/4E
x) Narożnik zewnętrzny 96/7E
TROBA-LEVEL-PLV 60
x) Łącznik ŁD 37
Profil okapowy prosty PKP dł.2m

Profile do balkonów wentylowanych z płytami na podstawkach

Wybierz podkategorię:
➔ D51 - profile okapowe
➔ D51 - profile okapowe

do balkonów z płytami na podstawkach lub deskami na legarach. Górna część profilu posiada otwory drenażowe do wyprowadzenia wody na zewnątrz, ponadto osłania boczne krawędzie płyt. Dolna część profilu jest zlicowana z górną (wzór dostosowany jest do nowoczesnego, minimalistycznego trendu w budownictwie) i odprowadza wodę poza balkon.

Górna części profilu może być wykonana o różnej wysokości dostosowanej do wysokości płyt na podstawkach. Standardowo produkujemy profile o wysokościach 37mm, 55mm, 70mm. Na zamówienie produkujemy profile o innych wysokościach jak również profile w wersji bez otworów drenażowych. Profile z aluminium (RAL) lub stali nierdzewnej kwasoodpornej.

Profile przystosowane do izoalcji mineralnych oraz z powłok EPDM lub pap klejonych na zimno.

 

Zamów!
pixel_ltgray
➔ D95 - profile okapowe
➔ D95 - profile okapowe
profil o podobnym zastosowaniu jak profili D51, różnica polega w wysokości dolnej części profilu, która jest dłuższa i wynosi 95mm. Górna część profilu może być wykonana o różnej wysokości dostosowanej do wysokości płyt na podstawkach.
Profile przystosowane do izolacji mineralnych oraz z powłok EPDM lub pap klejonych na zimno. 
 
Karta techniczna

 

Zamów!
pixel_ltgray
➔ D37 - profile okapowe
pixel_ltgray
➔ DM95 - profile okapowe
pixel_ltgray
➔ PKP - profile osłonowe
➔ PKP - profile osłonowe

do balkonów z płytami na podstawkach lub deskami na legarach. Profil posiada na krawędzi otwory drenażowe do wyprowadzenia wody na zewnątrz ponadto osłania boczne krawędzie płyt lub desek. Profil należy łączyć z dolnymi profilami odprowadzającymi wodę poza balkon np z profilami PERFECTA PD lub PERFECTA PDM. 

Wysokość profilu może być wykonana o różnej wysokości dostosowanej do wysokości płyt na podstawkach lub desek na legarach. Standardowo produkujemy profile o wysokościach 37mm, 55mm, 70mm. Na zamówienie możemy wyprodukować profile o innych wysokościach jak również profile w wersji bez otworów drenażowych. Profile z malowanego w RAL aluminium lub stali nierdzewnej kwasoodpornej.

Karta techniczna

 

 

Zamów!
pixel_ltgray
➔ PKP flex -profile do gięcia
➔ PKP flex -profile do gięcia

do półokrągłych balkonów z płytami na podstawkach lub deskami na legarach. Profil osłania boczne krawędzie płyt lub desek, a po odpowiednim zamontowaniu z profilami PERFECTA PKflex (patrz instrukcja montażu) służy do wyprowadzenia wody na zewnątrz.

Wysokość profilu może być wykonana o różnej wysokości dostosowanej do wysokości płyt na podstawkach lub desek na legarach. Standardowo produkujemy profile o wysokościach 37mm, 55mm, 70mm. Na zamówienie możemy wyprodukować profile o innych wysokościach. Profile z malowanego w RAL aluminium lub stali nierdzewnej kwasoodpornej.

Karta techniczna
Przykładowe zastosowanie

 

Zamów!
Produkty: 0  szt.
Do zapłaty: 0.00zł
Aktualności
Projekt i wykonanie: JELLINEK studio